Google Reklam Ajansı Telefon Numarası0532 345 95 11

Google Reklamları İçin Hemen Çekinmeden Arayın (09:00 19:00 saatleri arası)

 

Google Reklamları Adana
Google, işletmeniz için kullanabileceğiniz en iyi internet reklam mecralarından birini sunmaktadır. Direkt satış getiren ve geri dönüşü kolayca ölçülebilen Google AdWords reklamları aracılığıyla daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlamak istiyorsanız, doğru yerde, Nefkin’desiniz.


Google Reklam Adana
Google Reklam, dünyanın en büyük arama motoru olan Google’ın sunmuş olduğu reklam hizmetlerini kapsayan bir alandır. Tıklama başına maliyet üzerine faaliyet gösteren Google Reklamları işletmenizin sunduğu ürün ya da hizmet dahilinde aratılan kelimelerde sitenizi üst sıralara yerleştirir. Google Reklamlarının birçok farklı modeli bulunmaktadır. Nefkin Google Reklamları olarak siz değerli müşterilerimize sektörünüze ilişkin olumlu ilerleyiş göstereceğiniz en etkili Google Reklam çeşidini önererek çalışmalarımıza başlamaktayız. Anahtar kelime ve gösterimler ile ilgili sağlayacak olduğumuz çalışmalar dahilinde marka/firmanız rakiplerinden ayrılarak sağlıklı şekilde arama motorunda üst sıralara yerleştirilecektir. Uygun bütçeler ile marka bilinirliğinizi arttırmak ve özel satış stratejileri ile satış tekniklerini geliştirecek bir Google Reklam Ajansı arayışında iseniz Nefkin Google Reklamları olarak sizlere yardımcı olmaya daima hazırız.

Adana Google Reklamları
Google reklamları ürün veya hizmetiniz ile ilgilenen kişilere işletmenizi tanıtmaya olanak sağlar. Google reklam hizmeti için ilk olarak hizmet yada ürünleriniz ile alakalı anahtar kelimeleri belirlemeniz gerekir. Anahtar kelimelerinizi belirlerken Google’ın sunduğu anahtar kelime planlayıcı aracını kullanabilirsiniz. Google Reklamları için bu araç ile sektörünüzde en çok aranan kelimelerin aranma hacimlerine ulaşabilirsiniz. Bu planlama ile Google reklam kampanyanızı istatiksel olarak doğru planlamış olursunuz. Nefkin Google Reklamları olarak sizlere sektörünüz dahilinde en verimli dönüşü alabileceğiniz Google reklam modelini belirlemekte ve bu reklam modeli dahilinde satış stratejilerinizi oluşturmaktayız. Ajans olarak Google Reklamlarınızı profesyonel şekilde yöneterek bütçenizi verimli olarak kullanıp satış tekniklerinizi ileri düzeye taşımaktayız. Uygun bütçeler ile marka algınızı arttırarak verimli ve sağlıklı reklam dönüşleri elde etmek istiyorsanız Nefkin Google Reklamları olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


0532 345 95 11

Google Reklamları İçin Hemen Çekinmeden Arayın (09:00 19:00 saatleri arası)

 

Adana Google Reklam Ajansı
Ödüllü bir Google Reklam Ajansı olarak müşterilerimizi Google Reklam modelleri hakkında bilgilendirmekte ve sektörlerine ilişkin olumlu reklam dönüşleri sağlayabilecekleri alana dair yönlendirme sağlamaktayız. Satış oranlarınızı arttırmak ve bütçenizi en verimli şekilde kullanmak adına Google reklam ajansına başvurmak, izleyeceğiniz en sağlıklı yol olacaktır. Ajansımız sizlere reklam kampanyaları ile ilgili detaylı çalışma sağlayarak Google’ın istediği şekilde sağlıklı bir reklam yönetimi oluşturmaktadır. Bu sayede bütçeniz gereksiz harcamada bulunmadan talep ettiğiniz kitleye en verimli şekilde ulaşacaktır. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve markanız ile birlikte satış oranlarınızı da büyütmek istiyorsanız “0322 234 42 40” telefon numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Google Reklam Ücretleri
Google Reklamları; Görüntülü Reklam Ağı, Youtube Reklamları, Gmail Reklamları ve Remarketing olmak üzere 4 modelden oluşmaktadır. Bu nedenle Google Reklam ücretleri kullanılan reklam modeline göre farklılık göstermektedir. Bununla birlikte sektöre ilişkin tıklama başına maliyet oranları da Google reklam ücretlerini etkileyen diğer bir faktördür. Reklam modelleri ve Google reklam ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Nefkin Google Reklamları olarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Reklam için ayırmış olduğunuz bütçe erişim oranlarınızı ve gösterim sıranızı da etkilemektedir. Google Adwords hesap uzmanı çalışma arkadaşlarımız sizlere sektörünüzde en iyi verimi alabileceğiniz Google reklam modeli ve ücretlendirilmesi hakkında detaylı bilgiyi iletecektir.

Google Reklam Nasıl Verilir? - Google Reklam Verme Adana
Google reklam nasıl verilir? Sorusu tüm markaların merak ettiği bir sorudur. Google’da reklam vermek Google Adwords reklam çeşidinin belirlenmesi ile başlayan bir süreçtir. Reklam modelinin belirlenmesinin ardından Adwords hesap uzmanları markanıza ait bir hesap oluşturmaya başlarlar. Bu hesap içerisine anahtar kelime ve negatif anahtar kelime eklemesi ile birlikte hedeflemeler dahil edilmektedir. Bütçeniz dahilinde tüm reklam aşamaları oluşturulduktan sonra hesabınız aktif edilir ve reklamlarınız yayınlanmaya başlar. Nefkin Google Reklamları hesap uzmanlarımız sizlere ayırdığınız bütçe dahilinde ulaştığınız kitleyi ve anahtar kelime üzerinden gelen müşteri oranını raporlamalar ile iletmektedir. Bu sayede sizlerde harcadığınız bütçenin ulaştığı tüm noktaları ve potansiyel müşterilerinizi takip edebilirsiniz.

0532 345 95 11

Google Reklamları İçin Hemen Çekinmeden Arayın (09:00 19:00 saatleri arası)

 

Değişen Tüketiciye Ayak Uydurun - Google Adwords Adana
Türkiye'de internet kullanım oranı her geçen gün yükseliyor. Potansiyel müşterileriniz ürün veya hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar ve karşılaştırmalar yapıyor. Ürününüz veya hizmetinizini, sizinle gerçekten ilgilenen bir hedef kitleye ulaştırmak için Google AdWords reklamlarını kullanmaya bugün başlayın.

Hesap optimizasyonu aracılığıyla %85’lere varan tasarruf elde edebilir, reklam bütçenizi çok daha verimli kullanabilirsiniz. Google reklamlarınızı anahtar kelime, coğrafi yer ya da cihaz hedefleme seçenekleri ile özelleştirebilir, Google’da arama yapan her kullanıcıya değil sadece ilgili kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Reklamlarınız uygun zamanlarda en alakalı kişiler tarafından görüntülenir.

Tüketicilerin satın alma davranışlarını gözlemleyin; hangi ürün veya hizmeti ne zaman aradıklarını öğrenerek doğru zamanda doğru ürünü veya hizmeti bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapmak ve daha geniş hedef kitlelere ulaşmak için, hesap yapınızı ve web site tasarımınızı, reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi Google içerik ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilirsiniz.

Google reklamları için ne kadar bütçe ayırmalıyım diyecek olursanız, Google reklamlarının gösterimi ücretsizdir. Tıklama Başı Maliyet (TBM) yöntemi ile çalışan sistemde sadece, ürün ya da hizmetinizi arayan kişiler reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız. Böylelikle ödediğiniz her kuruşu gerçek kullanıcılara ulaşmak için harcarsınız.

0532 345 95 11

Google Reklamları İçin Hemen Çekinmeden Arayın (09:00 19:00 saatleri arası)

 Google AdWords Online Raporlama ve Yönetim Arayüzü
Tüm istatistiklerinizi eş zamanlı olarak şeffaf bir şekilde Google AdWords raporlama hizmeti ile görebilirsiniz. Google sunucularına doğrudan erişimi olan yönetim paneli aracılığıyla dilediğiniz bütün değişiklikleri birkaç tıklama ile hızlıca yapabilirsiniz.

0532 345 95 11

Google Reklamları İçin Hemen Çekinmeden Arayın (09:00 19:00 saatleri arası)

 Google Reklam 'da Nefkin Farkı
Sizin İşletmenizin İhtiyaçlarına göre Hedeflerin Belirlenmesi
Stratejik Kampanya Kurgusu ve Bütçe Planlaması
Sektörünüze Uygun Güncel Trend ve Rakip Analizleri
İlgili ve Sonuç Getiren Müşteri Trafiği
Doğru Oluşturulmuş Anahtar Kelime Listeleri
Detaylı Teklif Yönetimi
Yüksek Geri Dönüş Odaklı Kampanya Yönetimi
Kalite Puanı Optimizasyonu ile Maliyet Kontrolü
Gün ve Saate Göre Teklif Optimizasyonu
Coğrafi Hedefleme Optimizasyonu
Veri Madenciliği ile Negatif Anahtar Kelime Yönetimi
Mobil Cihazlara Yönelik Optimizasyon
Analytics Veri Aktarımı
Adwords üzerinden Şeffaf Hesap Yönetimi

0532 345 95 11

Google Reklamları İçin Hemen Çekinmeden Arayın (09:00 19:00 saatleri arası)

 

adana google adwords , adana adwords reklam verme, adana google reklamları, adana google adwords ajansı,adwords ajansı adana, adwords reklam ajansı adana ,internet reklamcılığı adana ,internet reklam şirketi adana ,dijital reklam adana , google adwords sertifikalı iş ortağı adana

© Copyright Adana Google Reklam Verme - Google Reklam Telefon... GSM 0532 345 95 11

Adana Google Reklam Verme Reklam Ver Google Google Reklam Ajansı Google Reklam Fiyat Reklam Google Adana


0532 345 95 11

Google Reklamları İçin Hemen Çekinmeden Arayın (09:00 19:00 saatleri arası)

 


Web Tasarım : Nefkin Web Tasarım